Nasze mini SPA:

Sauna fińska, w której panuje bardzo niska wilgotność powietrza: 5-20 %, przy temperaturze dochodzącej do 80-100°C. to wspaniały pomysł na wzmocnienie osłabionego organizmu, oryginalna forma pielęgnacji ciała i zachowania urody, zapewniająca świetną odporność i energię. Po wyjściu z sauny dla zahartowanych proponujemy skorzystanie z zewnętrznego prysznica – deszczowni lub zanurzenie się w pobliskim strumieniu. Sauna dostępna jest wyłącznie dla gości hotelowych.

Jacuzzi – relaksująca kąpiel bąbelkowa zapewni regenerację organizmu, wymasuje, odstresuje i zmniejszy napięcie mięśniowe. Jacuzzi dostępne jest wyłącznie dla gości hotelowych.

Wizyty w hammamie

– tureckiej łaźni parowej. Łaźnia turecka regeneruje ciało i hartuje duszę ofiarując momenty prawdziwie dobrego samopoczucia i harmonii. Można tu przeżyć najpiekniejsze chwile spokoju. Rytuał hammamu to ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji w temperaturze powietrza nie przekraczającej 45°C i wilgotności osiągającej nawet 100%. Panująca atmosfera daje efekt niesamowitego relaksu i wewnętrznego wyciszenia. W hammamie można również skorzystać z masażu na automatycznym fotelu masującym z możliwością wyboru różnych programów. Hammam dostępny jest wyłącznie dla gości hotelowych.

Masaże i zabiegi na ciało wykonywane przez specjalistkę odnowy biologicznej i rehabilitacji (pełna oferta poniżej; wymagana jest wcześniejsza rezerwacja w recepcji).

Masaże

 

SPA – film

SPA - film