Polecamy pobliskie ośrodki narciarskie:

ośrodekwwwodległośćdojazd
Dolní Moravazobacz34 kmzobacz
Buková horazobacz29 kmzobacz
Czarna Górazobacz23 kmzobacz
Zielenieczobacz44 kmzobacz

NARCIARSTWO BIEGOWE I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

 

Dobra informacja odnośnie tras biegowych w Międzygórzu – od stycznia 2016 utrzymywane są one przez Gminę Bystrzyca Kłodzka systematycznie! Trasy łączą się ze szlakami Stronia Śląskiego oraz czeskich partnerów co wreszcie otwiera Międzygórze na świat. Polecamy też www.centrumsnieznik.pl – wypożyczalnię nowych kompletów zjazdowych dla dzieci i dorosłych, snowboardów, kasków, nart biegowych, rakiet śnieżnych oraz jednocześnie organizatora szkoleń narciarstwa biegowego SITN PZN i sobotnich spacerów na rakietach śnieżnych. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z www.centrumsnieznik.pl (położona w centrum Międzygórza, ul. Sanatoryjna 1).
 

APRES SKI

 

Jacuzzi – relaksująca kąpiel bąbelkowa zapewni regenerację organizmu, wymasuje, odstresuje i zmniejszy napięcie mięśniowe.

Wizyty w hammamie – tureckiej łaźni parowej. Łaźnia turecka regeneruje ciało i hartuje duszę ofiarując momenty prawdziwie dobrego samopoczucia i harmonii. Można tu przeżyć najpiekniejsze chwile spokoju. Rytuał hammamu to ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji w temperaturze powietrza nie przekraczającej 45°C i wilgotności osiągającej nawet 100%. Panująca atmosfera daje efekt niesamowitego relaksu i wewnętrznego wyciszenia. W hammamie można również skorzystać z masażu na automatycznym fotelu masującym z możliwością wyboru różnych programów.

Masaże i zabiegi na ciało wykonywane przez specjaliskę odnowy biologicznej i rehabilitacji.

Kontakt https://villapepita.pl